ברוכים הבאים לקניון המצברים. מבצעים חמים על מצברים לכל סוגי הרכב מהחברות המובילות בארץ ובעולם. צרו קשר עוד היום לקבלת מחיר ושירות מהטובים בארץ
 
 

  קניון המצברים מוקד הארצי- 03-9139139

מצבר במכונית שלך הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר ברכב. המצבר מספק כמויות גדולות של זרם חשמלי, למנוע ולאביזרים אלקטרוניים אחרים ברכב. מצבר הרכב נטען מהאלטרנטור של המכונית ומאחסן את החשמל. מצבר נטען באופן אוטומטי מהאלטרנטור. הרכב שוב לא מניע- קניון המצברים של ישראל ידאג להגיע, להחליף ולהתקין את המצבר.
אם המנוע הוא לב לבו של הרכב שלך, מצבר הרכב הוא הדם שלה. ובדיוק כמו לב, שאינו יכול לשאוב בלי דם, כך המנוע לא יכול להניע ללא המצבר. וכל זאת יחד עם המצבר והאלטרנטור- נוצר הזרם והמנוע יכול להניע.
כמו כן, מצבר הרכב הוא אחד המרכיבים החיוניים להתנעה ולבריאות של המכונית. בדיקות מצבר הרכב הן חובה להמשך הצלחה בהתנעת הרכב ולנסיעה בטוחה.
עכשיו הרכב לא מניע- רק אצלנו שירות 24 שעות ובפריסה ארצית, רק בקניון המצברים תמצאו מצבר חזק ואיכותי ושירות מהיר. וכל זה רק אצלנו קניון המצברים.

למה להחליף מצבר בעצמך, כאשר אנו יכולים לעשות את זה בשבילך?
אם כבר הגיע הזמן להחליף את מצבר ברכב שלך, ואתה רוצה להחליפו לבד ללא עזרה של שירותי דרך, כדאי להיעזר ולקרוא. חשוב לקרוא היטב ולדעת מה אתה עושה לאור הטכנולוגיה ברכבים חדשים, על מנת לא לפגוע ברכבך ולהחליף את המצבר בצורה בטוחה.
טכנולוגיית הרכבים והמצברים בכלל יצרניות הרכב בעולם הופכת יותר ויותר מתקדמת ומורכבת. לפעמים אתה חושב להחליף לבד מצבר ברכב, אז כדאי שתחשוב טוב, כי השיטה להחליף לבד לפעמים יכולה לגרום להוצאות מיותרות במוסך. לכן יש לך אותנו, על מנת לחסוך בהוצאות ובאנרגיות מיותרות. במידה ולא הצלחת להחליף לבד מחשש לפגוע בתקינות הרכב ומערכותיו, שירות 24 שעות ביממה של קניון המצברים הגדול של ישראל לרשותך.
כי בקניון המצברים אנחנו נגיע לתת שירות רכב- לבדוק את התקלה ברכב/ במצבר ורק לאחר הבדיקה, אם וכאשר נמצא לנכון כי המצבר לא תקין אנחנו נחליף לך אותו ונתקין לך את המצבר המתאים (בגודלו ובחוזקו הנכון ברכב שלך).
החלטת בסוף להחליף לבד- גם עכשיו אנחנו פה בשבילך. בקניון המצברים תקבל יעוץ להחלפת המצבר בצורה נכונה ע"י אחד מהטכנאים במוקד קניון המצברים שפועל 24 שעות ובצורה זו תוכל למנוע נזקים לרכב שלך ולקבל שירותי דרך במענה טלפוני.
כאשר החלטת להחליף את מצבר הרכב לבד, אנו מבקשים כי את המצבר הישן תמסור למחזור כי אנחנו בקניון המצברים שומרים על איכות הסביבה.

דרך הטיפול של הטכנאי בשטח ומתן השרות הנכון
הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה לך זה חוסר הצלחה בהתנעת הרכב כתוצאה ממצבר לא תקין. כאשר הרכב לא מצליח להניע כתוצאה מבעיה במצבר אנחנו בקניון המצברים כאן בשביל לעזור.
עכשיו נפרט את אופן הטיפול והבדיקה. כאשר הניידת שלנו תגיע אנחנו מתחייבים בבדיקת המצבר בצורה יסודית. רק במצב כזה נוכל להעריך באופן מדויק את המצב של המצבר שלך או לזהות כל בעיה אחרת. הטכנאי שלנו מבית קניון המצברים יספק דו"ח והמלצה מודפסים על מצב המצבר, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת ואמתית טרם ההחלפה.
כל הטכנאים הניידים שלנו מגיעים עם מגוון רחב של מצברים, במצב זה אנחנו נותנים ללקוח שלנו מספר אפשרויות תקציב, מתוך כלל המצברים והמותגים שלנו, עם אחריות ושירות דרך בפריסה ארצית. כך שחברתנו נותנת ללקוח לממש את תוקף האחריות והשירות בזמן תקלה מתוך אחד ממאות מרכזי השירות של קניון המצברים של ישראל ברחבי הארץ.
בזמן בדיקת המצבר ע"י המכשור שלנו אנחנו יכולים לקבוע ולהצביע על אורך החיים של המצבר ולדעת את מצב המצבר ותקינותו, ובמידה והמצבר אינו תקין- צוות הטכנאים של קניון המצברים של ישראל יתקין מצבר באיכות גבוהה עבורך, וכמובן את המצבר המתאים. בכל זאת בשטח וברגע הנתון של התקלה, ואפילו לקחת את הסוללה הישנה שלך למחזור, כי אנחנו בקניון המצברים של ישראל פועלים למען איכות הסביבה. קניון המצברים של ישראל ימסור את המצבר למחזור לגופים המתאימים.

כאשר מגיע המכונאי למקום ובודק את מצבר הרכב ע"י המכשור המתאים, אתה הלקוח תוכל לראות את מצב המצבר.
סוללה טובה
הסוללה שלך היא במצב טוב ובעלת יכולת להמשיך להניע את הרכב שלך באופן תקין.
טובה – יש צורך לטעינה
סביר להניח שהמצבר שלך כבר סחוט מזרם, וייתכן כי שכחת לכבות צרכן זרם, לדוגמא: אורות הרכב. במצב זה המצבר שלך תקין ויפעל לאחר הטענה או נסיעה ברכב.
החלף את הסוללה
המצבר שלך קרוב לסוף החיים השימושיים שלו והכישלון הוא סביר. ההערכה היא כי יש להחליפו בקרוב.
תא רע - להחליף
סוללה 12 וולט מכילה שישה תאים בודדים. יש תקלה באחד או יותר מתאי המצבר שלך, ולכן המצבר שלך כבר לא מסוגל לספק מספיק כוח לרכב שלך. יש להחליף מצבר במצב זה.
תוצאת אלטרנטור
הבדיקה מצביעה כי ייתכנו תקלות במערכת החשמל של הרכב שלך. האלטרנטור הוא מרכיב קריטי בטעינת הסוללה שלך. מהבדיקה שלנו עולה כי האלטרנטור שלך אינו תקין ולא מצליח להטעין את המצבר כנדרש וייתכן שיהיה הצורך להחליף את האלטרנטור.
בכפוף לזמינות הטכנאי ולציוד בשטח.

 

חדשות ומבצעים

 

 

 


קניון המצברים של ישראל - הרצליה פיתוח ישראל
סניפים ונקודות של מכירת מצברים בכל הארץ  חברת קניון המצברים מציעה ללקוח כ – 1500 נקודות שירות בכל הארץ. בכל סניף תוכל לרכוש מצברים ולקבל שירות תיקונים, החלפות ועוד למצברים. החלפת מצבר היא מסוכנת! תן לבעלי המקצוע ובעלי הידע והנסיון להתקין לך. בזמן החלפת המצבר ברכב יכולות להיגרם בעיות במערכות החשמל ברכב. אנחנו בקניון המצברים מאמינים שטיפול החלפת המצבר ברכב צריך להתבצע ע"י בעל מקצוע המתאים ובעל תעודות.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל יעוץ טלפוני להחלפת מצברים לרכב או למשאית או לאופנוע,או לכל סוגי הרכבים ולקבל את כלל סוגי המצברים וכמובן שהייעוץ
ללא התחייבות קניה ובחינם. אתר קניון המצברים מאובטח לקניה בטוחה, קניון המצברים הגדול בישראל שומר על כלל לקוחותיו.